BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Metro linksmybės

Yessuz savo bloge įdėjo trumpą video iš Japonijos, tad nutariau pakomentuoti :-)

Keli patarimai tiems, kurie būdami Japonijoje norėtų patys sudalyvauti panašiose linksmybėse. Kaip sakė vienas draugas - būtina bent kartą gyvenime tai pajausti ;-)

 
1) Laikas. Rinkitės piko metą: ryte nuo 7.30 iki 8.30 arba po pietų apie 17 val. Taip pat puikiai tinka penktadienių ir šeštadienių vėlyvi vakarai, kuomet važiuoja patys paskutiniai metro (apie vidurnaktį). Tuomet visi vakarojantys stengiasi žūtbūt į jį patekti, kad netektų namo grįžti su gana brangiu taksi.

2) Vieta. Tam idealios didžiosios stotys: Shinjuku, Tokyo, Shibuya ir pan. Vien Shinjuku stotimi kasdien pasinaudoja beveik tiek žmonių, kiek yra visoje Lietuvoje - 3,3 mln., todėl surasti spūstį bus gana paprasta.

3) Metro linijos. Vienos būna populiaresnės nei kitos. Stebėkite, kur eina didžiausi žmonių srautai.

4) Būkite mandagus. Japonai perone sustoja į tvarkingas eilutes, darykite tą patį.

5) Grūskitės. Kai tik atvyks traukinys - aktyviai dalyvaukite įsigrūdime. Tokiu atveju pamirškite 4 punktą. Aplink pastebėsite abejingus veidus, kurie pripratę prie tokių dalykų ir nekreips jokio dėmesio į stumdymąsi. Kartais vagonas gali atrodyti apgaulingai pilnas. Tokiu atveju viena iš populiariausių taktikų yra atsisukti nugara į jau sulipusius žmones, paimti rankomis už viršutinės durų staktos ir įsistumti save atbulą į vidų.

6) Mėgaukitės. Tokiose spūstyse galėtumėte pabūti nebent per populiarios grupės koncertą. Tam įsivaizduoti puikiai tiks ausinukas su patinkančia muzika. O norintys ekstremalesnių iššūkių gali pabandyti skaityti laikraštį :-)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “Metro linksmybės”

 1.   Justas rašo:

  Eina sau, cia tai nerealu:) Kazkada girdejau, kad Japonijoj metro stotyse dirba "stumikai" :D Galvojau cia bajeris:)) Pasirodo, nelabai:))

 2.   amonas rašo:

  Cha, nelabai tikėjau kad taip būna :) O ten treukinyje oro po to netrūksta? Ir išlipti kur nors toli nuėjus būtų nekas…

 3.   ellacafe rašo:

  O jetau, as kai ilipu i pilna troleibusa jau sakau, kad konservai, o cia kas? Kaip i koki vakuma susigrusti :DD

 4.   Saulius rašo:

  Kaip juokinga! ;)****

 5.   cruciare rašo:

  OMG! negalejau patiket, kad tokie dalykai egzistuoja! Kaip poto islipt? ir apskritai kaip isstovet ten?
  Beje, ar yra paciam teke pasinaudoti siuo "malonumu"?

 6.   medus rašo:

  Pats nebuvau sugrūstas, bet spūstyse pavažinėti tekę :-) Stovėjimui pastangų tuomet dėti nereikia, nes visi aplinkui suspaudę tave laiko, o stotelėse išlipa gana nemažai žmonių, kad išleistų kitus ir tada vėl sulipa atgal.

 7.   cruciare rašo:

  ir vel taip pat grudasi? Bah.. Menkas malonumas >.<)

 8.   Tamagochi rašo:

  Nu teko su Tokyo metro važinėtis, tai vaizdelis nėra jau toks baisus. Važiuojant normaliu laiku gauni ir atsisėsti ir dar patys japonai pagarbiu atstumu stengiasi laikytis nuo užsieniečių. Netgi grįžtant paskutiniu traukiniu nekildavo problemų.

  Kas kita yra laikas nuo 7:30 iki 8:30, kaip čia ir buvo minėta :)

 9.   Genė rašo:

  Kaip jie islipa? O.o

Rašyk komentarą