BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasivaikščiojimai

Senokai berašiau, bet prasidėjus paskaitoms laisvo laiko lieka visai nedaug ir nenuveikiu kažko labai ypatingo. O gal jau įpratau ir anksčiau nuostabą kėlę dalykai atrodo savaime suprantami :-) Bet pildau sąrašą to, kas vis dar pas japonus atrodo įdomu ir neįprasta, kad vėliau pačiam būtų smagų paskaityti, kiek aš čia adaptavausi. Įdėsiu tai į blogą gal kitą mėnesį.

 
Viena iš smagesnių naujienų yra ta, kad pagaliau netikėtai gavau darbą - toje pačioje jau prieš tai minėtoje veganiškoje kavinukėje. Dirbsiu visai nedaug, parduosiu tik savaitgalius, bet tikiuosi, kad jie atsipirks gera kalbos praktika. Galva prikimšta gramatikos, žodžių, derinių, o progų pašnekėti ir visai tai panaudoti nepasitaiko ne tiek daug, kiek norėčiau. Jau mokausi visokius mandagius pasakymus, nes čia su klientais reikia kalbėti aukštesniu ir mandagesniu lygmeniu. Bet ten užuka pavalgyti gan paprasti žmonės, tad jeigu ką, mano nemandagumu gal nepasibaisės.

 
Dar pagaliau prisiruošiau įkelti du video su pasivaikščiojimais. Pirmasis naujesnis, padarytas prieš savaitę Yoyogi parke ir sulipdytas iš 687 nuotraukų:

Antrasis kiek senesnis, fotografuotas dar žiemą ir sudarytas iš 845 nuotraukų. Maršrutas: bendrabutis - Wadabori parkas - bendrabutis:

Tiek trumpai. Tenka grįžti prie namų darbų, bet reikės pasistengti parašyti ir dažniau :-)

 
p.s. gal kas žino, kaip į Youtube įkelti geros kokybės video?

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Pasivaikščiojimai”

 1.   Erkanas rašo:

  WOW video :)
  Antrasis gal kiek per greitas, bet pirmas labai patiko.

 2.   Pijus rašo:

  http://www.youtube.com/watch?v=Fs5djo1gCzA + "&fmt=18" galima geresne kokybe ziuret :>

 3.   manoakys rašo:

  Oba, Japonai statosi palapines parkuose? :)
  Įdomu Vilniuj, Sereikiškių parke pacamp'int būtų :D

  Nors, kažkada statėmes palapines prie Neries, vos už baltojo tilto paėjus. Kaip sakant, prabangus butas, prestižinėje vietoje :)

 4.   amonas rašo:

  Įdomiai tokie video atrodo, aparate gal koks automatinis fotografavimas yra? Nes šiaip manau užknistų vaikščioti ir fotografuoti :)

 5.   Anonimas rašo:

  Manoakys > ten benamių palapinės-nameliai. Jų galima rasti kiekviename didesniame parke, nuošalesniuose kampeliuose.

  Amonas > ne, automatinio nėra :-) Bet tereikia tai paversti įpročių ir net nejauti kaip spragsi. Žinoma, kiekvienos nuotraukos atskirai nederinu ir nekomponuoju, palieku tokius dalykus atsitiktinumui.

 6.   Ayumi93 rašo:

  Hm. O man labiau patiko antrasis video.

 7.   ellacafe rašo:

  Vaje, atrodo galima laisvai pasklysti, man jauciu visur reiketu zemelapio :D

Rašyk komentarą