BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pavasaris

Štai jau ir pavasaris. Ta proga pirma jo diena buvo gana šilta, apie +13 laipsnių. Nors žiemos (mano supratimu) ir nebuvo, medžiai kaip žaliavo taip ir žaliuoja, pirštinių reikia tik vakare arba anksti ryte važiuojant dviračiu, o sniegą buvo galima pamatyti vos kelias valandas, bet vis tiek smagu laukti pavasario. Kaip tik aptikau ir visai gražiai žydinčią ankstyvą sakurą:Šiandien bevažiuojant mažomis gatvelėmis ir apžiūrinėjant namus, vis negalėjau atsistebėti tokiu ankštu žmonių gyvenimu: siena prie sienos, durys dažnai tiesiai į gatvę, o apie sodelį, darželį ar kiemą nėra net kalbos.
Daug namų yra tipiškos daugiaaukštės dėžutės, bet nemažai ir individualių. Juos irgi galima suskirstyti į „gyvus“ ir „negyvus“. Pirmuosius galima atskirti pagal daugybę gėlių vazonų, įdomių niekučių ar papuoštų langų ir durų:„Negyvi“ savo ruožtu pasižymi uždengtais langais, augalų nebuvimu, vaiduokliška nuotaika, o ir šiaip būna gana apšiurę:Malantis po gatveles galima dairytis ne tik į namus, bet ir „daikteliauti“. Gan dažnas toks vaizdas:T.y. kažkas kažką išmeta, bet prieš tai tą daiktą padeda prie gatvės ir užkabina raštelį どうぞ (douzo, prašom) ar pan. Aišku, kažko labai įdomaus radimas priklauso nuo lydinčios sėkmės, bet jeigu reiktų susirinkti baldus ar šiaip kokių niekelių, tai per mėnesį rastum viską, ko tik reikia. Vien šiandien užtikau šias nufotografuotas spinteles, didelį kilimą, mano mėgėjiškom akim visai gerai atrodžiusias slides, televizorių, video magnetofoną bei daugybę virtuvės rakandų, pradedant puodais ir baigiant mikseriu.
Kiek kitoks daikteliavimas, o tiksliau “knygeliavimas“, galimas popieriaus metimo dieną - tuomet vien manga komiksų būtų galima pririnkti visą kambarį :-) Knygas taip pat riša pundeliais ir tiesiog palieka prie gatvės. Žodžiu, telieka tik nebūti labai išrankiam :-)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Pavasaris”

  1.   tetasigita rašo:

    http://www.blogas.lt/magelanas/343965/lietuvos-magelanas-2007-taisykles.html

  2.   amonas rašo:

    Knygų diena, neblogai, tik spėju viskas japoniškai, tai reikia jau mokėti skaityti…

  3.   Smailas rašo:

    kad lietuvoje būtų galima taip daikteliauti ;D mes ir visi bomžai būtų labai turtingi ir laimingi xD

Rašyk komentarą