BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Petražolės kempinėje

Prieš porą dienų buvo jau antras čia patirtas žemės drebėjimas. Šįkart irgi visai nestiprus - tik kartą viskas aplink sukrutėjo ir nurimo. Vis gi to užteko, kad ateitų mintis “lįsti po stalu, ar nelįsti?”. Bet turiu tvirtą stalą, o ir po juo nemažai vietos, tai drebėjimai nebaisūs :-)

Su darbo paieškom nieko gero. Palikau nemažai CV, pabuvojau dviejuose interviu (bent gera treniruotė japonų kalbai), bet taip ir likau bedarbis. Nors dar ne viskas prarasta.

Artėja sakurų žydėjimas. Jau vieną kitą galima pamatyti, bet už savaitės ar dviejų turėtų subaltuoti visi parkai. Tuo metu prasideda ir žiedų žiūrėjimai “hanami” kuomet japonai keliauja į parkus, pasitiesia kažką ant žemės ir susėdę džiaugiasi sakuromis bei valgo atsineštus skanumynus. Bet apie tai parašysiu, kai viskas vyks gyvai :-)Ir apie petražoles kempinėje. Šiandien nutariau virti lęšių sriubą, tad parsinešiau iš turgaus japoniškų petražolių. Jos skoniu panašios į lietuviškas tik truputį skiriasi išvaizda.Mėlyna dalis slepia kai ką įdomaus ir išpakavus galima pamatyti:Pasirodo petražolės iš “modernių” šiltnamių ir niekada nebuvę žemėje - augalas užaugęs kempinėje, kuria tekėjo patręštas vanduo.Nepaisant to sriuba gavosi skani :-)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Petražolės kempinėje”

 1.   troy rašo:

  Ar besidžiaugdami sakuromis vartoja sake?

 2.   manoakys rašo:

  Na, hidroponika ( http://en.wikipedia.org/wiki/Hydroponics ) taikoma jau senokai idustrinėje pramonėje. Dar šešiasdešimtaisiais (ne ne aš dar nebuvau gimęs:) visi į tai sužiūro, ale kosmose bus taip auginama viskas. Na, bet va kuo tai baigėsi ;)

  P.S. Baltai pavydžiu Hanamio…

 3.   medus rašo:

  Dėl sakės nežinau, pranešiu, kai pamatysiu ;-)

 4.   Nomeda rašo:

  Na dar to neteko nei matyti, nei girdėti, kad petražolės būtų auginamos kempinėje. :) Įdomus variantas. Gal ir čia Lietuvoje verta tai pabandyti.:)

Rašyk komentarą