BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėjai ir darbai

Nuo vakar popietės Tokijuj didelis vėjas. Anot prognozių stiprumas 45 m/s - net langai barška nuo gūsių. Nusprendžiau apvažiuoti su dviračiu kelių kilometrų ratą ir pažiūrėti, ką jis prikrėtęs. Nieko labai ypatingo… Tik gatvėse daugiau šiukšlių ir mažiau žmonių. Dar kartais ant šaligatvio mėtosi vienas-kitas nuverstas gėlių vazonas ar dviratis.O čia panašu į grandininę reakciją - griuvo vienas, o tada ir kiti:Užtat važiuoti smagu – jeigu kryptis kartu su vėju, tai ir minti nereikia, užtenka, kad į nugarą pučia :-) Aišku, prasčiau, kai priešingai…

* * *

Palengva ieškau darbo - einu į man patinkančias vietas ir tiesiog klausiu, ar jiems nereikia darbuotojų :-) Bent trijose vietose buvo parodytas šioks toks susidomėjimas ir žadėjo paskambinti, bet kitur iš karto purto galvą. Tad nežinia kuo viskas baigsis… Užtat sužinojau ir pamačiau kone visas Tokijo ekologiškas ir veganiškas/vegetariškas vietas, nes jas pirmiausia ir aplankiau. Idealiausia, jeigu rasčiau jose darbą.
O šiandien kaip tik netikėtai gavau laišką iš vienos kavinukės, kuri pasirodė visai miela. Prieš kelias dienas palikau CV, o dabar kitą savaitę kviečia į interviu. Tikiuosi, kad savininkas neišsigąs mano dar šleivos-kreivos japonų kalbos… Reikia iki tol pasimokyti kokių „mandrų“ frazių :-)
Čia tos vietos nuotrauka:


Rodyk draugams

komentarai (4) | “Vėjai ir darbai”

 1.   mind gi rašo:

  Kouun wo inorimasu!

 2.   coolio1 rašo:

  sekmes ieskant darbo;]

 3.   amonas rašo:

  Panašu, kad ten ne kaip lietuvoje, dviračių niekas nerakina ar kaip, kad jie visi nugriuvo? Kad toks suagumo jausmas lietuvoje būtų…

 4.   medus rašo:

  Rakina, bet daugiausiai su spyna, kuri užblokuoja ratą. Visokios trosinės nelabai populiarios. O kas dėl saugumo, tai jis čia tikrai didelis. Ramesniuose miesto rajonuose gali be baimės dviračio nė nerakinti, tikrai niekas neims, jau nekalbant apie tai, kad gali ramiai vaikščioti sutemus ir pan.

  Redagavo medus 2008-02-27 15:45

Rašyk komentarą