BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žemės drebėjimas

Praeitą naktį netikėtai prabudau. Buvo apie 1 valanda ir apsimiegojęs nelabai supratau, kas vyksta. Atrodė, kad kambarys keistai juda. Užtruko keliolika sekundžių, kol galiausiai supratau, kad vyksta žemės drebėjimas. Papurtė visai neblogai, gal apie pusę minutės ir tada nurimo. Bendrabutyje subildėjo durys, pasigirdo kalbos ir šūkčiojimai, matomai visi čia gyvenantys ir dar nemiegantys užsieniečiai buvo sužavėti tokių japoniškų atrakcijų :-) 

Ryte žvilgtelėjau į dienraščio asahi.com puslapį, kad įsitikinčiau, jog nesapnavau. 7 ryto jau buvo maža žinutė, jog netoli nuo Tokijo buvo drebėjimo epicentras, stiprumas 5 balai iš 7 galimų (japoniška sistema, ne pagal Richterį), bet kol atėjo iki miesto, sumažėjo iki 3. Vis gi tai buvo stipriausias lig šiol čia buvęs nuo mano atvykimo.
Tačiau japonams tai nieko ypatingo. Per japonų kalbos paskaitą pasakiau, kad šiąnakt buvo stiprus drebėjimas, o dėstytoja tik nusišypsojo - “ar nebuvo baisu?” :-) Ir nors delfi.lt parašęs gana dramatiškai ir įdėjęs dar dramatiškesnę nuotrauką, bet bent važiuodamas su dviračiu į universitetą ir atgal nemačiau jokių drebėjimo padarinių, gyvenimas teka įprasta vaga (po pietų tame pačiame asahi.com jau nebuvo jokios žinutės apie jokį drebėjimą), o japonai prisistatę pastatų atlaikančių ir dar stipresnius supurtymus į tokius mažus pasiūbavimus atrodo nekreipia per daug dėmesio :-)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą